درباره ما

خرید با چند کلیک
پخش کنندگان، فروشندگان و افراد عادی می‌توانند بدون صرف هزینه و زمان، اجناس مورد نظر خود را از فروشگاه رزگل فقط با چند کلیک خریداری نمایند. رزگل سعی کرده است که کلیه اجناس را بدون واسطه و با قیمتهای مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد. روند کار بدینگونه‌‌ می‌باشد که شما فقط لیست اجناس مورد نظرتان را انتخاب کرده و سفارش‌‌ می‌دهید و نهایتاً رزگل سفارش شما را در اسرع وقت به آدرس شما ارسال خواهد کرد.

خرید بدون محدودیت
خرید آنلاین در فروشگاه رزگل راه‌حلی مناسب برای کسانی است که زمان و فرصت کافی برای جستجوی محصولات و مقایسه قیمت کالاها در بازار را ندارند. هر ایرانی در هر نقطه از کشور، می‌تواند بدون ترک منزل و یا محل کار خود و با تنها چند کلیک،‌ جدیدترین پوشاک اورجینال را خریداری کند. رزگل با حذف واسطه‌ها، ایجاد رقابت بین فروشندگان و رفع محدودیت‌های فروش سنتی، به خریداران امکان دسترسی به مناسب‌ترین قیمت را می‌دهد.
رزگل؛ فروشگاه هر ایرانی
عضویت در رزگل کاملا رایگان است و خرید در آن هیچ‌گونه هزینه سربار و یا محدودیتی ندارد. در رزگل هر ایرانی در هر کجای ایران‌‌ می‌تواند هر چیزی را در هر زمانی بخرد. دسترسی به کلیه اجناس بصورت متمرکز، باعث آزادی در خرید شده و افراد می‌توانند قبل از خرید online، تمامی اجناس موجود در بازار را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین کالا را انتخاب کنند.